Dziś Międzynarodowy Dzień Kropki to dzień budowania pewności siebie, pobudzania wyobraźni dzieci i  zabawy. Pomysł obchodzenia międzynarodowego dnia kropki ma na celu pobudzać kreatywność i pomysłowość dzieci oraz zachęcać ich do tworzenia. Każda z nauczycielek przygotowała ciekawe zajęcia w których główną rolę odgrywała właśnie kropka. Zachęcamy do oglądania prac w Zakładce " Dla Rodziców"

Drodzy Rodzice zachęcamy do odwiedzania strony internetowej przedszkola. W zakładce- „Dla rodziców” będą mogli państwo zapoznać się z co tygodniową tematyką zajęć oraz obejrzeć co ciekawego tworzą dzieci. Teksty piosenek i wierszy , których uczą się dzieci będą dostępne w Zakładce – „Piosenki i wiersze”

Przedszkole w Pakosławiu dziękuje Fundacji Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda „#fmd” za zakup materiałów, pomocy dydaktycznych do nauki kodowania dla naszego przedszkola. Przyczynia się one do wszechstronnego rozwoju dzieci przez ćwiczenia i zabawy stymulujące kluczowe obszary ich rozwoju m. in. sprawność manualną, percepcje słuchowo – ruchową, pamięć i koncentrację uwagi.