
Biedronki wraz z rodzicami wybrały się na wycieczkę do Rudy Sułowskiej. Tam mieli zaplanowane i to zrealizowali - zwiedzanie ośrodka, przejazd meleksami po stawach, trening nordic walking, poczęstunek i zabawy na placu zabaw. Do tego jeszcze pogoda była jak na zamówienie. Bardzo ciekawą forma był przejazd meleksami. Mieliśmy możliwość zobaczenia ryb na tarle, gniazda łabędzia, pracy bobrów i górę czarownic. Zwierzęta w minizoo były bardzo przyjazne. Rodzice mieli możliwość się poznać a Biedronki wyszaleć na powietrzu.
