Biuletyn Informacji Publicznej

 

Królestwo Małych Serc

         ,,Królestwo Małych Serc" to przedstawienie, które oglądaliśmy w DK w Krotoszynie. Historia króla, który nie wiedział jak uszczęśliwić swój kraj bardzo nas wzruszyła. dobrze ,że miał towarzyszy i nas. Sekret tkwił w małych uczynkach, małych sercach, które darujemy drugiemu człowiekowi.