
Dzieci grupy Krasnali wzięły udział w konkursie plastycznym ,,Mój rodzinny obiad". Został on zorganizowany przez Stacje Sanitarno-Epidemiologiczną, jest częścią wielkopolskiego projektu edukacyjnego ,,Talerz Zdrowego Żywienia\'. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu przez dzieci pracy plastycznej przedstawiającej wspólne przyrządzenie i spożywanie rodzinnego obiadu jako ważnego elementu Zdrowia i relacji rodzinnych. Trzy dziewczynki z naszego przedszkola zajęły I, II, III miejsce w powiecie- I Aurelia Chudzik, II Malwina Walkowiak, III Olga Spychała. Praca Aurelii przechodzi do etapu wojewódzkiego.
