
Od dawna jesteśmy bardzo zagorzałymi zbieraczami baterii i starych telefonów. Firma zbierająca baterie ZBIERAJBATERIE zaproponowała nam ,,Telefonowy bieg po zdrowie". Każdy uczestnik dostał numerek startowy i stary telefon, który po pokonaniu wyznaczonej trasy wrzucał do specjalnego pojemnika. To był nasz wyraz szacunku do naszej planety, by elektrośmieci nie trafiały na śmietniki. Pokazaliśmy naszą postawą , że jesteśmy ekologami.
