REKRUTACJA DZIECI NA ROK SZKOLNY 2024/2025

RODZICE !

Przedszkole w Pakosławiu ogłasza rekrutację dzieci na rok szkolny 2024/2025.

Terminy postępowania rekrutacyjnego /Zarządzenie Nr WG.0050.13.2024 Wójta Gminy Pakosław z dnia 30 stycznia 2024 r./:

1. Pobieranie i składanie wypełnionych wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z wymaganymi dokumentami od 1 -14 marca 2024r.
  2. Weryfikacja wniosków, kwalifikacja dzieci przez komisję rekrutacyjną – do 20 marca 2024r.

1. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

- 27 marca 2024r.

1. Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia - do 31 marca 2024r.

1. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów nieprzyjętych – 5 kwietnia 2024r.

Pobieranie i składanie wypełnionych wniosków

wraz z wymaganymi dokumentami w Przedszkolu w Pakosławiu w godzinach 7.oo – 15.oo.

Wnioski o przyjęcie do Przedszkola oraz załączniki w formie oświadczeń potwierdzających spełnianie kryteriów przyjęć są do pobrania w zakładce „Kącik rodzica” na stronie http://www.przedszkole.pakoslaw.pl/.