Wycieczka do Nenufar

Zbliża się koniec roku przedszkolnego więc przyszedł czas na wspólne zwiedzanie świata . We wtorek 11 czerwca 2024 r. nasze przedszkolaki i ich rodzice oraz panie nauczycielki wybrali się do Pirackiego Parku Rozrywki Nenufar w Kościanie. Wczesnym rankiem , z uśmiechami na twarzach wyruszyliśmy we wspólną podróż . Po dotarciu na miejsce mogliśmy się przekonać, jak ogromny jest park a przede wszystkim, jak dużo jest tam rozmaitych atrakcji - dom iluzji, zwodzony most, wioska indiańska, egipska , hawajska , dmuchańce , małpi gaj, przepłynięcie łodzią na pokładzie z piratami oraz wiele, wiele innych...  Pomimo nie sprzyjającej pogody dzieci były podekscytowane, zadowolone i radosne . Dziękujemy, że mogliśmy spędzić ten dzień wspólnie i miło!