Zajączek wielkanocny

Wielkanoc tuż ,tuż a wiadomo ,że jedną z najmilszych i najprzyjemniejszych dla dzieci tradycji wielkanocnych jest „zajączek”. Kica on zazwyczaj z prezentami,  słodkościami i drobnymi upominkami . Każdego roku, tuż przed świętami wielkanocnymi, nasz odział przedszkolny odwiedza taki właśnie "zajączek wielkanocny". Tym razem na jego przyjście trzeba było się jednak przygotować. Już od rana przedszkolaki z niecierpliwością czekały na jego przyjście, jednakże nie zostawił nam prezentów ot tak, po prostu. Zajączek przygotował dla dzieci list a w nim zadania do wykonania, których dopiero rozwiązanie doprowadziło przedszkolaki do ścieżki z pisanek a stamtąd do ukrytych niespodzianek - koszyczków wielkanocnych. " Starszacy" z grupy Krasnale przygotowały na ten dzień przepiękny wielkanocny występ. Ileż było w tym dniu radości i uśmiechniętych buziek!